Gra Miejska

Zwiedzanie miasta nie musi być nudne i męczące. Trudno jednak wyobrazić sobie sytuację, w której współczesny turysta czy przechodzień pochłonięty drogą-z-domu-do-pracy i z-pracy-do-domu poświęca swój cenny, wolny czas na słuchanie statycznych wykładów w muzeum czy na szlaku z przewodnikiem. Gra Miejska pozwala wejść w tkankę miasta i poznać jego tajemnicę. To niezapomniane wrażenia i podwyższony poziom adrenaliny. To smaki lokalnej kuchni i lokalnych zwyczajów. To także wędrówka przez zmieniającą się rzeczywistość miasta, w którym zostajemy wciągnięci w nurt historii, a której zakończenie sami musimy dopisać.

Interaktywne zwiedzanie miasta, bo tak też można nazwać popularne formy gier w przestrzeni miejskiej, zapraszają uczestników do wspólnego odkrywania miasta i jego miejsc w formie atrakcyjnej fabuły kryminalno-obyczajowej. Dodatkowe atrakcje zapewniają spotkania z tajemniczymi przewodnikami i współczesnymi wcieleniami historycznych postaci.

Przygotowujemy scenariusze gier w języku polski i angielskim, zróżnicowane w poziomie trudności i sprofilowane pod konkretnego odbiorcę. Realizujemy programy dla szkół, domów kultury, dorosłych i specjalne rodzinne rozgrywki. Realizujemy również indywidualne programy na zamówienie na terenie Lublina i Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

kontakt:

Barbara Wybacz

barbara.wybacz@gmail.com

Reklamy